Thajsko, Singapur, Thajsko, 4.4.2014, raňajky
Číslo zájazdu: 14379935

Thajsko, Singapur

Thajsko

Hotel



Termín:

4.4.2014 - 18.4.2014
Ďalšie termíny

Stravovanie:

raňajky

Typ

poznávací

Dĺžka:

15 dní

Doprava:

letecky Viedeň

letecky Viedeň

Cena od:

2 120 € (Príplatky v cenníku)


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu



Info

Označenie usporiadajúcej CK: Thajsko, Singapur (Komfort)
 5 hotel v cene na šesť nocí luxusná kombinácia krásneho mora a 2 ázijských metropolkrátke presuny, veľa zážitkov, veľa oddychuintenzívny Bangkok, najkrajšie more Ázie, nákupy v Singapurehistorická Ayutthaya, jazda na slonoch a oddych na najkrajších plážach Thajska
Deň 1. - 2.
Odlet z Viedne a dlhý let do Ázie. BANGKOK Vás ohúri ihneď. Ubytovanie v 3 hoteli s bazénom v centre mesta iba 300 metrov od Kráľovského paláca. Kaviarničky, bary, zmenárne, a obchodíky na najživšej bangkokskej uličke Khao San (kúsok od nášho hotela). Uvítacia večera. Večer pre záujemcov ženský cirkus na Patpongu v najvykričanejšej štvrti celého Bangkoku Všetkým odporúčame vynikajúcu travesti-show Calypso. Cestou z Patpongu sa ponaháňame na tuktukoch. Aklimatizácia šokom!
Deň 3.
Po raňajkovom bufete v hoteli zasa niečo iné. Klimatizovaným autobusom sa vydáme na cestu k plávajúcim trhom, vzdialeným od Bangkoku cca. 100 kilometrov a poplávame po kanáloch na rýchlych motorových člnoch. Predavači priamo z lodiek Vám ponúknu vyprážané banány, kokosy, mango a rambutany, ale aj sušené exotické korenia. Zažijete jedinečnú atmosféru tradičného trhoviska. Ukážka výroby papiera zo stromu Saa a rezbárskych prác z tíkového dreva. Známy most cez rieku Kwai - exotický obed s výhľadom na rieku. Najvyššia budhistická stavba sveta Nakhon Pathom, kde si za vyzváňania budhistických zvončekov vysvetlíme, o čom budhizmus vlastne je. Návrat do Bangkoku. Večer individuálny program. Skočíme do jazzového baru na osviežujúci Mai Tai?
Deň 4. - 5.
Celodenný výlet do mesta AYUTTHAYA, ktoré malo Thajsko 400 rokov za hlavné mesto. Čaká nás tu silný zážitok z prechádzok medzi ruinami starých chrámov a pagod, ktoré stavali v čase, keď bol Bangkok len malou dedinkou. Kráse Ayutthaye sa v Ázii vyrovná snáď len barmský Bagan. Nasledujúci deň prehliadka chrámu Wat Pho s najväčším zlatým ležiacim Budhom Thajska a tradičnou školou masáže. Kompou cez mohutnú rieku Chao Phraya k exotickému chrámu Wat Arun. Večer odchod klimatizovaným autobusom na juh (možnosť preletu za 222 €).
Deň 6. - 11.
Príchod k Andamanskému moru. Prvá prechádzka po pláži. Šum dokonalého mora. KRABI: je stále považované za miesto s najkrajšími plážami Ázie, a je to pravda. Thajsko svojimi plážami láka. Kokosovníkové palmy sa skláňajú nad belostnými plážami a z tyrkysového mora trčia ostrovčeky v podobe dračích zubov. Malými lodičkami domorodcov na okolité ostrovy, ktoré budú iba naše. Šnorchlovanie (húfy rýb Vám budú jesť banán priamo z ruky) a romantický oddych. Gurmánske špeciality – grilované barakudy, mečúne, homáre, krevety, polievky podávané priamo v kokosovom orechu... Prechod pralesom na slonoch v cene. Pre záujemcov zorganizujeme potápanie, či výlet na magicky krásny ostrov Phi Phi. Dáte si ušiť hodvábny oblek, či kostým na mieru?
Deň 12. - 15.
Individuálny odlet do Singapuru. Obrovský rozdiel oproti thajským dedinkám. Ubytovanie v kvalitnom 4 hoteli. Najlepšie nákupy svetových značiek na ulici Orchard Road či v štvrti Suntec s najväčšou fontánou na svete. Fantastické ruské koleso pár krokov od singapurského Manhattanu. Príchod sprievodcu. Kúpanie sa na najjužnejšom bode Ázie? Pozriete si aj podmorské akvárium? Prehliadka singapurského Manhattanu so sochou leva, ktorý je symbolom tohto mesta. Koloniálna štvrť, miesto, kde pristál Sir Raffles. Neskoro v noci odlietame z najmodernejšieho letiska sveta opálení a s množstvom darčekov domov.V Singapure máme pre Vás objednaný hotel Traders, patriaci pod jednu z najlepších 5 hotelových sietí Shangri-La, hodnotenú lepšie než napríklad sieť Kempinski. Na Penangu 4 hotel Sunway, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou na jeseň 2012 a v Kuala Lumpur najvyšší hotel v Malajzii. Základom kvality je však program a zážitky, ktoré nenájdete v žiadnom bedekri.Hotel Marina Bay Sands v Singapure na vyžiadanie pri prihlasovaní sa na zájazd.  
Cena zahŕňa
medzinárodnú letenku, prelet do Singapuru, ubytovanie v dvojposteľových izbách v kvalitných hoteloch, raňajky formou švédskych stolov, prepravu prenajatými autobusmi, slovenského -sprievodcu a miestnych sprievodcov podľa potreby, množstvo prehliadok a výletov, celodenný výlet na ostrovy v Andamanskom mori, celodenný výlet do okolia Bangkoku, celodenný výlet do Ayutthaye, jazdu na slonoch, všetky vstupy do pamiatok podľa programu, poistenie proti insolventnosti.
Cena nezahŕňa
stravu (okrem uvedenej), letiskové poplatky.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Počet dospelých:
Počet detí:
Kalkulácia
Cena celkom:
0
0
0


Kontaktné údaje objednávateľa Položky označené hviezdičkou sú povinné (*).
Meno: (*)
Priezvisko: (*)
Telefón: (*)
E-mail (*)
Ulica, č.p.:
Mesto:
PSČ:
Štát:
 
 
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
Dieťa
Dieťa
Dieťa
Dieťa
Dieťa
Dieťa
Dieťa
Dieťa
 
Poznámka:
Napíšte tento rok (*)

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

CK